מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

חברת מיגונטו , בעלת ניסיון של שנים, בשרות, התקנה, ואפיון של מערכות אבטחה טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות גלויות לראיית לילה, מצלמות ממונעות 360 מעלות, מצלמות נסתרות, ומערכות הקלטה, לסקטור העסקי והפרטי.חשוב לציין כי הצבת מצלמות מעקב בכלל, ומצלמות נסתרות למטפל / מטפלת בבית בפרט, דורשת התקנה מקצועית, נקייה, ודיסקרטית, חברתנו מתמחה ביצירת חליפת מיגון מותאמת אישית.

 

מדוע מצלמות אבטחה הן מוצר מבוקש ונדרש כל כך? האם גם בבית שלכם יהיה נכון וכדאי להתקין את המצלמות? ואיך תדעו אילו מצלמות לבחור?

לא תמיד אפשר לשמור על הבית ולוודא שלא מתרחש בו דבר עבירה כלשהו- פריצה, גניבה וכדומה. כאשר לא נמצאים בבית, תמיד טוב שיש דרך להביט ולבחון את המתרחש בתוך הבית. אם רוצים לראות את המתרחש בבית כאשר נמצאים בעבודה או בלימודים או כאשר יוצאים לחופשה משפחתית במקום מרוחק, מצלמות אבטחה הן הדרך היחידה והטובה ביותר לעשות זאת.

PTZ ULTRA Z 533912243e6d0

 

מתי כדאי להתקין מצלמות אבטחה בבית?

מרבית הבתים אליהם פורצים אלו הם בתים פרטיים, ולכן בהם יש דרישה ונחיצות גבוהות במיוחד למצלמות האבטחה הטובות ביותר, שיכולות לספק לבני הבית אפשרות לראות ולהקליט את כל המתרחש בתוך הבית כאשר אין איש בסביבה.

אם אתם בונים בית פרטי חדש או עוברים לבית פרטי יד שנייה שאין בו מצלמות, מומלץ להתקין מצלמות אבטחה בפינות המרכזיות של הבית וגם ליד פתחי הכניסה לבית. כמו כן, אם אתם גרים בדירה בבניין מגורים, כזו שהגישה אליה קלה ונוחה לפורצים, גם אז כדאי להתקין מצלמות. בנוסף, רצוי להתקין מצלמות בתוך ו/או מחוץ לבית במידה ומתחילה תופעה של פריצה לתוך בתי מגורים באזור המגורים שלכם.

ייעוץ ותכנון ראשוני

לפני שמתקינים מצלמות אבטחה ברחבי הבית, מומלץ לקבל את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר לפיו אפשר יהיה להחליט על סוג המצלמות המתאימות, הנקודות בהן רצוי להתקין את המצלמות וכדומה. אצלנו בחברת מיגונוטו תוכלו לקבל את הייעוץ הטוב ביותר ויחד נתכנן עבורכם את מערך האבטחה המתאים לבית שלכם.

בחירת המצלמות- יש סוגים שונים של מצלמות אבטחה שניתן להתקין בבית, כאשר כל אחת בעלת צורה שונה, זווית צילום אחרת ועוד מספר פרמטרים שיש להתייחס אליהם. כמובן שגם יש הבדלים במחירים בין המצלמות השונות.

בחירת הנקודות להתקנה- יש לבחון היטב את הנקודות דרכן הכניסה לבית היא נגישה וקלה יותר, לרבות חלונות נמוכים שקרובים לקרקע, וכמובן גם דלתות הכניסה לבית. בנוסף, צריך לבחור נקודות אסטרטגיות בתוך הבית בהתאם לסוג המצלמות המועדפות וטווח זווית הראייה שלהן.

כאמור, אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ ותכנון מקצועיים, כך שתוכלו להיות הרבה יותר רגועים כל זמן שאינכם יכולים להיות בתוך הבית.