מצלמות אבטחה

מערכות אזעקה

בתקופה האחרונה גבר הצורך להתקנת מערכות אזעקה.

מנסיונם של רבים ניתן ללמוד כי מערכות אזעקה מקטינות את הנזק בעת הפריצה וברוב המקרים מונעות את הפריצה עצמה.

חשיבות רבה קיימת בשמירה על בטחון משפחתנו ויקירנו, הפגיעה בפרטיות שלנו והרגשת התסכול לאחר פריצה הינן קשות.

מערכת אזעקה מבטיחה למנוע תחושות אלו.

 

אם אתם רוצים להגן על העסק שלכם, על הסחורה ו/או הכסף שיש בו, התקנת מערכות אזעקה היא הפתרון הטוב ביותר.

כאשר אין אפשרות להיות בתוך בית העסק 24 שעות ביממה, צריך למצוא דרך לשמור ולהגן עליו כאשר אין איש לעשות זאת באופן אישי. והלא כמעט לעולם אין אפשרות לשמור על העסק בכל שעות היממה- כאשר שעות הפעילות מסתיימות, כולם הולכים הביתה והעסק נשאר ריק מאדם.

במצב כזה, כאשר העסק ריק מאדם, כל הסחורה ו/או הכסף שיש בפנים נתונים תחת סכנה. אומנם גם בשעות היום ייתכנו מקרי שוד, אך אלה הן בעיקר שעות הלילה החשוכות שבהן שודדים מבצעים את זממם. לכן, התקנת מערכות אזעקה בסביבת העסק היא חשובה כל כך, כיוון שהיא זו שיכולה להרתיע מפני פריצות וגניבות ולהגן על העסק.

הגנה על הרכוש והכסף בעזרת מערכות אזעקה

בעסקים בהם יש קופה רושמת, יש כסף מזומן בדרך כלל, ומלבד זאת יש גם סחורה שמונחת על המדפים. מערכות אזעקה הן אם כן חשובות בראש וברא

אזעקה אלחוטית

שונה על מנת להגן על הכסף ועל הסחורה. גם אם בתוך הקופה יש רק סכומים קטנים וגם אם שווי כל מוצר שעל גבי המדפים אינו גבוה, עדיין מדובר בהון וברכוש של העסק ויש להגן עליהם בצורה הטובה ביותר.

עוד סיבה טובה להתקין מערכות אזעקה בעסק היא להגן עליו גם מפני השחתה. באזורים בהם ידועה בעיית השחתה בידי עבריינים ופושעים, המערכות שמותקנות בתוך העסק יציעו מידה גבוהה ביותר של הרתעה והגנה על העסק מפני נזקים שיכולים להיות יקרים מאוד.

בחירת המערכת המתאימה

כל בעל עסק יכול לבחור את מערכת האזעקה שמתאימה לו, לפי התקציב העומד לרשותו ולפי רמת האבטחה שהוא מעוניין להשיג עבור העסק שלו.

כאשר רוצים להתקין מערכת אזעקה בעסק, חשוב לבחור את הסוג הנכון ולדעת שבוחרים שמערכת מקצועית ואיכותית ומקבלים שירות התקנה מקצועי. אצלנו בחברת מיגונטו תוכלו למצוא סוגים שונים של מערכות אזעקה אשר יציעו את האבטחה הנדרשת לבתי העסק שלכם, כך שתוכלו להיות רגועים יותר ולישון טוב יותר בלילה. נשמח להסביר לכם על הסוגים השונים של המערכות שיש ברשותנו ולעזור לבחור את זו שמתאימה לכם. כל זה ועוד כדי שהעסק שלכם יהיה מוגן.